Joanna Grys

Nazywam się Joanna Grys, jestem psychologiem. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Uniwersytecie SWPS. Jestem również pedagogiem. Kilka lat pracowałam jako psycholog dziecięcy z dziećmi i rodzinami w nurcie psychologii systemowej. Od kilku lat jestem psychologiem transportu. Bardzo lubię pracę z ludźmi, w moim życiu jedną z głównych wartości są dla mnie relacje. Jestem osobą pogodną, serdeczną i wrażliwą na drugiego człowieka. Dokładam starań aby wizyta w moim gabinecie była dla Państwa przyjemna i komfortowa. Zapraszam serdecznie.

Marta Kanicka-Kasprzak

Nazywam się Marta Kanicka-Kasprzak i jestem psychologiem pracującym w zakresie psychologii transportu i medycyny pracy. Ukończyłam studia na Uniwersytecie SWPS o specjalności klinicznej. Następnie ukończyłam szkoły podyplomowe z zakresu Praktycznej Diagnozy oraz drugą, z zakresu Psychologii Transportu z Elementami Pracy. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi a praca, którą wykonuję, jest moją pasją. Jestem osobą wyrozumiałą i ugodową a poczucie bezpieczeństwa i komfortu wśród Badanych jest dla mnie priorytetem. Moją główną zasadą jest traktować ludzi tak jak sama chciałabym być potraktowana.

Anna Siwak

Nazywam się Anna Siwak i jestem psychologiem pracującym od kilku lat w zakresie psychologii transportu i medycyny pracy. W swojej pracy podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta ponieważ każdy z nas jest inny i najważniejsze dla mnie jest aby pacjent czuł się komfortowo podczas badania. Jestem osobą otwarta, empatyczna i wyrozumiałą dzięki czemu bardzo szybko nawiązuje kontakty z ludźmi. Prywatnie miłośniczka muzyki, zwierząt i przyrody.